AAA

Impreza plenerowa pt. "Owocujemy"

Impreza plenerowa pt.

W dniu 31 maja 2014 r. Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Poznaniu zorganizował imprezę plenerową dla dzieci promującą program „Owoce w szkole” pod tytułem „OWOCUJMY”.

Wydarzenie odbyło się w miejscowości Zborowo położonej nad jeziorem Niepruszewskim na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Dla dzieci jak i dorosłych czekało mnóstwo atrakcji, liczne konkursy sportowe, malowanie twarzy w owocowe wzory a także animacje muzyczno-ruchowe nawiązujące do tematyki programu „Owoce w szkole”. Każde dziecko biorące udział w naszym wydarzeniu otrzymało nagrodę oraz skosztowało smacznych owoców.

Dodatkową atrakcją w tym dniu był festyn żeglarski połączony z uroczystym otwarciem przystani kajakowej w Zborowie, w którym to wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, osoby związane z realizacją projektu, przedstawiciele mediów, wielu mieszkańców a także dzieci ze szkół podstawowych gminy Dopiewo.

Sekcja Informacji i Promocji OT ARR w Poznaniu zorganizowała również stoisko-informacyjno promocyjne, na którym pracownicy OT informowali zainteresowanych o realizowanych przez Agencję Rynku Rolnego mechanizmach.

Łącznie w wydarzeniu uczestniczyło ponad 400 osób.

powrót