AAA

„I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki”

„I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki”

Kampania OT ARR Kielce dotycząca promocji rynku zdrowych produktów oraz kształcenia właściwych nawyków żywieniowych. Cykl skierowany do najmłodszych pod hasłem "I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki".

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach

W dniu 30 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 34 w Kielcach, odbyły się kolejne seminaria pn. „I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki”. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach dla dzieci klas I-III i dla uczniów klasy IV.
Podczas seminariów dzieci miały okazję przypomnieć sobie, co i dlaczego należy spożywać, aby być zdrowym i zdrowo się rozwijać. Wbrew pozorom, stawiane tezy i zadawane pytania nie sprawiały im najmniejszego problemu. Za aktywność podczas zajęć otrzymali pamiątkowe „gruszkowe” odblaski i „jabłuszkowe” zakładki do książek.

Wszyscy świetnie się bawili a przy okazji również uczyli. ARR reprezentowały: Agnieszka Duda – Kierownik Sekcji Informacji i Promocji, która przeprowadziła seminaria oraz Andrzej Nowakowski z Sekcji Kontroli Technicznej OT Kielce.

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Ossali

W dniu 27 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej w Ossali, odbyło się seminarium dla uczniów klas IV-VI pod nazwą "I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki".
Podczas seminarium dzieci miały okazję przypomnieć sobie, co i dlaczego należy spożywać, aby być zdrowym i zdrowo się rozwijać. Wbrew pozorom, stawiane tezy i zadawane pytania nie sprawiały im najmniejszego problemu. Za aktywność podczas zajęć otrzymali pamiątkowe „gruszkowe” odblaski.


Wszyscy świetnie się bawili a przy okazji również uczyli. ARR reprezentowały: Agnieszka Duda – Kierownik Sekcji Informacji i Promocji i Marek Walusiński z OT Kielce.

powrót