AAA

Promocja w 2013 roku

brak obrazka

"Warzywiada" - czyli zakręcone owoce i warzywa

Kilka tysięcy dzieci wraz z rodzicami odwiedziło 31 maja Park Reagana w Gdańsku, gdzie Grupa GPEC z okazji Dnia Dziecka zorganizowała „Wielki EKOPIKNIK w Krainie Zabawy”.  

czytaj dalej

brak obrazka

Impreza plenerowa pt. "Owocujemy"

W dniu 31 maja 2014 r. Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Poznaniu zorganizował imprezę plenerową dla dzieci promującą program „Owoce w szkole” pod tytułem „OWOCUJMY”.

czytaj dalej

brak obrazka

„Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko”

To już III III edycja Imprezy Sportowej pod tytułem „Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko”, która w ubiegłym roku została doceniona przez Komisję Europejską i umieszczona w „Katalogu najlepszych praktyk w dziedzinie komunikacji – dobre przykłady projektów złożonych w latach 2012 – 2013”.

czytaj dalej

brak obrazka

„I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki”

Kampania OT ARR Kielce dotycząca promocji rynku zdrowych produktów oraz kształcenia właściwych nawyków żywieniowych. Cykl skierowany do najmłodszych pod hasłem "I dziewczyny i chłopaki, pragną poznać zdrowia smaki".

czytaj dalej

brak obrazka

"Owocowe powitania LATA" w Kielcach

W dniu 29 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 33 w Kielcach, pół tysiąca dzieci uczestniczyło w „Owocowym powitaniu LATA”, imprezie podsumowującej kolejny rok realizacji programu „Owoce w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Warzywiada" w Szczecinie

29 maja 2014 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie Szczecińskim odbyła się „Warzywiada”, zorganizowana wraz z Agencją Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Szczecinie.

czytaj dalej

brak obrazka

Konferencja "Owoce w szkole"

W dniu 27 maja bieżącego roku Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego we Wrocławiu zorganizował konferencję pt.: „Znaczenie owoców i warzyw w diecie dzieci w świetle programu Owoce w szkole, jako narzędzia kształtującego zdrowe nawyki żywieniowe uczniów”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Owoce w szkole" w Małopolsce

21 maja br. w Krakowie w Sali Obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Krakowie zorganizował konferencję podsumowującą dotychczasową realizację programu „Owoce w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Owoce w szkole" - program dla wszystkich

Dnia 19 maja br. w Gniewinie odbyła się konferencja pt.„ Owoce w szkole – program dla wszystkich”. Podczas spotkania omówiono programy promujące zdrowie, w tym szczególnie program Agencji Rynku Rolnego „Owoce w szkole”.  

czytaj dalej

brak obrazka

Opolska "Warzywiada" - symbolem zdrowej rywalizacji sportowej

Sportowa rywalizacja, wyśmienici goście, duże emocje to tylko niektóre elementy składające się na pierwszą imprezę sportową, pod hasłem: „Warzywiada 2014”.

czytaj dalej

brak obrazka

Konferencja pt. "OWOCna SZKOŁA"

W dniu 28 kwietnia 2014 roku na Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się konferencja pt. "OWOCna SZKOŁA", organizowana przez Oddział Terenowy ARR w Katowicach oraz Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.

czytaj dalej

brak obrazka

Konferencja "Owoce w szkole"

W dniu 24.04.2014 r. Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Poznaniu zorganizował Konferencję podsumowującą realizację programu „Owoce w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Jem owoce i warzywa, bo to dobrze na mnie wpływa"

Zakończyła się trzecia edycja konkursu pod hasłem „Jem owoce i warzywa bo to dobrze na mnie wpływa”. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest firma „Salvit-Prima” z Gdańska dostawca w ramach programów „Owoce w szkole” i „Mleko w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Owoce i warzywa to witaminki"

W dniu 28 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach odbyła się szkolna impreza pod tytułem „Owoce i warzywa to witaminki”. Impreza zorganizowana została w ramach realizacji programu „Owoce w szkole” oraz programu edukacyjnego „Zdrowie na talerzu”. Na zaproszenie dyrekcji szkoły w spotkaniu udział wzięli: zastępca dyrektora OT ARR we Wrocławiu Krzysztof Iwanków, kierownik sekcji Informacji i Promocji Teresa Pernal oraz dostawca owoców i warzyw w ramach programu Gabriel Mandżukowski.

czytaj dalej

brak obrazka

"Owoce w szkole: w Porąbce i Turzy Śląskiej

Kierownik wraz z pracownikiem Sekcji Informacji i Promocji ARR OT w Katowicach 17 lutego 2014 roku udali się do Szkoły Podstawowej w Porąbce, a 19 lutego 2014 roku - do Szkoły Podstawowej w Turzy Śląskiej. 

czytaj dalej

brak obrazka

"Dzień zdrowego soku"

"Jem owoce i warzywa bo to dobrze na mnie wpływa” – pod takim hasłem zorganizowany został w dniu 10 lutego 2014 r. „Dzień zdrowego soku” w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie. Pomysłodawcą akcji jest jeden z pomorskich dostawców programów „Owoce w szkole” i „Mleko w szkole” firma Salvit-Prima z Gdańska. Blisko 500 dzieci z klas I-III a także najmłodsi z oddziałów zerowych wzięło udział w zajęciach edukacyjnych połączonych z degustacją soku marchwiowo-jabłkowego.

czytaj dalej

powrót