AAA

"Spartakiada owocowo-warzywna"

22 czerwca 2016 r., na terenie Szkoły Podstawowej w Imielinie odbyła się ,,Spartakiada owocowo–warzywna’’ zorganizowana przez Agencję Rynku Rolnego w ramach działań komunikacyjnych promujących europejski program ,,Owoce i warzywa w szkole’’.

Spartakiada była imprezą plenerową mającą charakter rekreacyjno –sportowy.

Uczestniczący w spotkaniu przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego OT w Katowicach podziękował dyrekcji szkoły za możliwość zorganizowania wydarzenia na terenie tej szkoły jak również zachęcił uczniów do udziału w poszczególnych atrakcjach oraz do spożywania owoców i warzyw.

W trakcie trwania spartakiady pracownicy OT ARR zorganizowali stoisko informacyjno –promocyjne, w którym uczniowie, za prawidłowe odpowiedzi na temat zasad zdrowego odżywiania, otrzymywali drobne upominki ufundowane przez ARR.

Program spartakiady obejmował wiele atrakcji prowadzonych przez animatorów w tym m.in.: konkurencje sportowe, konkursy plastyczne, dmuchańce, trampoliny, malowanie twarzy, gry i zabawy rekreacyjne.

Atrakcje, animacje, konkursy, zawody sportowe promowały program ,,Owoce i warzywa w szkole’’, nawiązywały do spożycia owoców i warzyw oraz prowadzenia aktywnego trybu życia. W trakcie imprezy dostępna była woda, soki owocowe, kosze owoców oraz nagrody dla uczestników zawodów.

 

ot katowice

ot katowice

ot katowice

ot katowice

ot katowice

ot katowice

ot katowice

ot katowice

powrót