AAA

Spartakiada owocowo-warzywna

Spartakiada owocowo-warzywna

8 czerwca 2016 roku w Nowej Soli w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się impreza plenerowa o charakterze sportowo – rekreacyjnym pod hasłem „Spartakiada owocowo-warzywna”. Celem organizowanego przedsięwzięcia było zachęcenie najmłodszych lubuszan do spożywania owoców i warzyw oraz prowadzenia aktywnego trybu życia. Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gorzowie Wielkopolskim reprezentowali : Karol Zieleński – Dyrektor OT, Lech Górnik oraz Barbara Białek – pracownicy Oddziału. Spartakiada skierowana była dla uczniów klas szkół podstawowych z województwa lubuskiego.

Podczas trwania imprezy przygotowano wiele atrakcji dla uczestników. Liczne animacje, konkursy zawody sportowe nawiązywały do spożywania zdrowych, wartościowych posiłków oraz prowadzenia aktywnego życia. Uczniowie podeszli do zadania z wielkim zaangażowaniem. Uczestniczyły i rywalizowały między sobą we wszystkich konkurencja przygotowanych właśnie dla nich, ale także miały okazję do poznania różnych sztuczek technologicznych, budowania latawców, rozwiązywania zagadek i rebusów o tematyce owocowo-warzywnej oraz skosztowania zdrowych przekąsek i soków warzywno-owocowych.

W trakcie spartakiady pracownicy Oddziału Terenowego ARR w Gorzowie Wlkp. przygotowali stoisko informacyjno – promocyjne, na którym można było otrzymać informacje o mechanizmach i programach administrowanych przez ARR, a także wiele niespodzianek przygotowanych właśnie dla dzieci. Spotkanie służyło promocji programów prospołecznych realizowanych przez ARR i spotkało się z uznaniem ze strony uczestników.

OT Gorzow

OT Gorzow

OT Gorzow

OT Gorzow

OT Gorzow

OT Gorzow

powrót