AAA

Ekipa Chrumasa 2017

Ekipa Chrumasa 2017

O projekcie

Serial „Ekipa Chrumasa” jest głównym elementem kampanii promującej program „Owoce i warzywa w szkole”. W zabawny sposób pokazuje obecność programu w życiu szkoły i zachęca dzieci oraz ich rodziców do zdrowego odżywiania. Serial składa się z pięciu kilkuminutowych odcinków, opowiadających m.in. o roli rodziców w programie, pochodzeniu owoców i warzyw, obecności programu w szkole oraz wpływie wczesnej edukacji na przyszłe wybory dzieci w zakresie żywienia.

 

Co kręci dzieci

Najprostszym sposobem dotarcia do dzieci jest opowiedzenie im ciekawej historii. Warzywa i owoce nie muszą być nudne. Zwłaszcza, jeśli mogą się zamienić w zgniłki-zombie. Treści edukacyjne ubrane są w lekką formę, wykorzystującą starą zasadę, aby uczyć, bawiąc. Najmłodsi widzowie bez trudu odnoszą treści do własnego szkolnego życia i razem z głównymi bohaterami wychodzą obronną ręką z największych tarapatów, podśpiewując morał historii, słowami wpadającej w ucho melodii wykonywanej przez Stracha na Wróble.

 

Co z dorosłymi

Dorośli są ważnymi odbiorcami serialu. Każdy odcinek może być punktem wyjścia do rozmowy na temat zdrowej diety i zachowań głównych bohaterów. Dla rodziców oglądanie animacji będzie miłym obowiązkiem. Żartobliwe dialogi, ukryte cytaty, doskonała gra aktorów dubbingujących i lekka forma sprawią, że niejeden dorosły z przyjemnością będzie oglądać kolejne przygody wesołej ekipy.

 

 Ekipa Chrumasa odc.5

 Ekipa Chrumasa odc.4

 Ekipa Chrumasa odc.3

 Ekipa Chrumasa odc.2

 Ekipa Chrumasa odc.1

 Ekipa Chrumasa - teaser

powrót