AAA

brak obrazka

Program dla szkół

Rok szkolny 2016/2017 był ósmym i jednocześnie ostatnim rokiem   realizacji programu „Owoce i warzywa w szkole” w jego dotychczasowej formie. Jednakże działamy dalej. Od roku szkolnego 2017/2018 zapraszamy do udziału w nowym „Programie dla szkół”!

czytaj dalej

brak obrazka

Ekipa Chrumasa 2017

Serial „Ekipa Chrumasa” jest głównym elementem kampanii promującej program „Owoce i warzywa w szkole”. W zabawny sposób pokazuje obecność programu w życiu szkoły i zachęca dzieci oraz ich rodziców do zdrowego odżywiania. Serial składa się z pięciu kilkuminutowych odcinków, opowiadających m.in. o roli rodziców w programie, pochodzeniu owoców i warzyw, obecności programu w szkole oraz wpływie wczesnej edukacji na przyszłe wybory dzieci w zakresie żywienia.

czytaj dalej

To już 8 edycja

3 października  w 11 797 szkołach podstawowych w całej Polsce  po raz  ósmy wystartowaliśmy z  programem  „Owoce  i warzywa w szkole”...

czytaj dalej

brak obrazka

Program Owoce i warzywa jedną z kampanii społecznych TVP

Tegoroczny spot reklamowy promujący program "Owoce i warzywa w szkole" - pt. Czy rodzice wszyscy wiedzą? został wyróżniony przez Komisję ds. Kampanii Społecznych i zakwalifikowany do emisji na 5 Antenach Telewizji Polskiej w ramach  kampanii społecznej.

czytaj dalej

brak obrazka

"Spartakiada owocowo-warzywna"

22 czerwca 2016 r., na terenie Szkoły Podstawowej w Imielinie odbyła się ,, Spartakiada owocowo–warzywna’’ zorganizowana przez Agencję Rynku Rolnego w ramach działań komunikacyjnych promujących europejski program ,,Owoce i warzywa w szkole’’.

czytaj dalej

brak obrazka

SPARTAKIADA OWOCOWO-WARZYWNA W LEŚNICY

21 czerwca 2016 r., w Szkole Podstawowej im. Obrońców Góry Chełmskiej w Leśnicy, odbyła się „Spartakiada owocowo-warzywna”.

czytaj dalej

brak obrazka

"Spartakiada owocowo-warzywna"

20 czerwca 2016 roku w Zgierzu, na terenie Szkoły Podstawowej nr 3, odbyła się „Spartakiada owocowo-warzywna” - impreza o charakterze sportowo – rekreacyjnym.

czytaj dalej

brak obrazka

"Owoce i warzywa" w Mrozach

16 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Mrozach odbyła się „Spartakiada owocowo-warzywna” w ramach programu OWS.

czytaj dalej

brak obrazka

"Spartakiada owocowo-warzywna"

18 czerwca 2016 r. w szkole podstawowej w Niedrzwicy Dużej odbyła się impreza plenerowa pt. „Spartakiada owocowo – warzywna”, promująca program „Owoce i warzywa w szkole”. Celem imprezy było promowanie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywnego trybu życia.

czytaj dalej

brak obrazka

„Spartakiada owocowo-warzywna”

13 czerwca 2016 r w Zespole Szkół w Bysławiu odbyła się spartakiada owocowo- warzywna organizowana przez Agencję Rynku Rolnego.

czytaj dalej

brak obrazka

Spartakiada owocowo-warzywa w Zalewie

14 czerwca 2016 roku nad brzegiem jeziora Ewingi na terenie Gminnego Centrum Kultury w Zalewie, odbyła się „Spartakiada owocowo-warzywna”,  zorganizowana przez Agencję Rynku Rolnego.

czytaj dalej

brak obrazka

Spartakiada owocowo-warzywne w Żernikach Wrocławskich

9 czerwca 2016 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Żernikach Wrocławskich odbyła się Spartakiada owocowo-warzywna.

czytaj dalej

brak obrazka

Spartakiada owocowo-warzywna w Szkole Podstawowej w Wałczu

7 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu, odbyła się Spartakiada owocowo-warzywna, w której uczestniczyło około 400 uczniów tej szkoły, tj. dzieci klas 0-3, biorących udział w programie „Owoce i warzywa w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

Spartakiada owocowo-warzywna

8 czerwca 2016 roku w Nowej Soli w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się impreza plenerowa o charakterze sportowo – rekreacyjnym pod hasłem „Spartakiada owocowo-warzywna”.

czytaj dalej

brak obrazka

Spartakiada owocowo-warzywna

6 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Miastku odbyła się pierwsza w kraju impreza plenerowa promująca program „Owoce i warzywa w szkole”.

czytaj dalej

brak obrazka

CZY RODZICE WSZYSCY WIEDZĄ, CO ICH DZIECI W SZKOLE JEDZĄ?

Akcja promująca program „Owoce i warzywa w szkole” rozpoczęta!  W całym kraju inicjujemy dyskusję o zdrowym żywieniu dzieci oraz szukamy szkół podstawowych, które jeszcze nie uczestniczą w programie. Ma w tym pomóc HIT LATA 2016, piosenka autorstwa Julii Kamińskiej, Jarosława Boberka i Andrzeja Smolika, którą od 15 czerwca można usłyszeć na portalach internetowych i w rozgłośniach radiowych.

czytaj dalej

Informacja o łącznej liczbie porcji owoców i warzyw otrzymywanych przez jedno dziecko w II semestrze roku szkolnego 2015/2016 w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”

Agencja Rynku Rolnego, na podstawie § 9 ust. 3 pkt 2) Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 18 czerwca 2015 r.w sprawie szczegółowego zakresu zadań realizowanych przez Agencję Rynku Rolnego związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu „Owoce i warzywa w szkole” ( Dz. U. z 2015 r., poz. 886) publikuje informację o łącznej liczbie porcji owoców i warzyw otrzymywanych przez jedno dziecko w II semestrze roku szkolnego 2015/2016.

czytaj dalej

powrót